Проект під модераторством студента кафедри ІВТ переміг у ІІ етапі конкурсу робіт учнів – членів МАН

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Володимир Поворозник та Олег Леончук

Проект під модераторством студента кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки (група МТ-31) Володимира Поворозника посів перше місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Переможцем став Олег Леончук, Львівська класична гімназія, 10 клас.

Темою проекту було розроблення пристрою для сортування побутових відходів, в основу якого закладено новий підхід до розв’язання проблеми зменшення забруднення довкілля побутовими відходами. Метод полягає у розділенні відходів за типом матеріалу з використанням принципу індуктивності та електричної ємності. В майбутньому можна очікувати імплементації технологій комп’ютерного зору для охоплення ширшого діапазону об’єктів контролю.

Володимир Поворозник та Олег Леончук Олег Леончук