Про світові тренди у роботі банків студентам-фінансистам Університету розповіли представники Приватбанку

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото з відвідин Приватбанку

Студенти кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки у нестандартний спосіб здобували знання, адже тему «Теоретичні засади діяльності банків» вони освоювали під час відвідин VIP-відділення Приватбанку.

Завдяки лектору з дисципліни «Фінанси, гроші та кредит» Ользі Коць, викладачам Олегу Сергеєву, Наталії Синютці та Марті Ливдар студенти груп ФБ-21 та ФБ-22 провели день в одному з найбільших, найінноваційніших, найпрогресивніших банків України – Приватбанку.

Представниця установи Докія Кузьменко розповіла студентам:

• як організовано роботу банку,
  • чим безпосередньо займаються менеджери, що працюють з клієнтами,
  • як змінилася робота банку з моменту його заснування й до сьогодні.

Олег Сергеєв, який понад 20 років працював у банківській сфері, зокрема в Приватбанку, а сьогодні є викладачем кафедри фінансів, розповів студентам про свій багаторічний досвід, а також про світові тренди у роботі банків.

На завершення зустрічі студенти змогли долучитися до акції «На транспорті катайте – 50% кешбеку забирайте», яку запропонувала зробити Докія Кузьменко, адже практично всі вони виявилися клієнтами Приватбанку й користувачами Приват24.