Про Русь-Україну та московію-росію: професор Ірина Фаріон виступила з лекцією перед громадськістю міста Долини

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з лекції

Професор катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Фаріон 17 травня зустрілася зі школярами, вчителями та гостями міста Долини, що на Франківщині, і прочитала лекцію «Хороніми: Русь – Росія – Україна. Московія. Кацапи». У лекції йшлося про історію, функціювання та етимологію назв, що є екзистенційними фокусами нашої історії.

Серед слухачів була пані Олена Стеценко з Луганська – очільниця ГВО «Громадянський корпус в Луганській області», що ініціювала підпис на нашому прапорові для теперішнього очільника Луганської ОВА задля нашої неминучої перемоги та єдности України.

Щира вдячність військовослужбовцеві ЗСУ Тарасові Сливчукові, старості Гошівського старостинського округу Ірині Диндин, директорові Долинського ліцею № 7 Наталі Ведмідь за організацію зустрічі.

Ми єдині і цілеспрямовані як ніколи.

Війна не лише вбиває, вона перековує нарід у сталеву націю з фундаментальними знаннями про себе.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції