Про роботу Львівської політехніки в умовах воєнного стану

Ректор Львівської політехніки
Фасад головного корпусу Львівської політехніки

Шановні політехніки!

Через агресивний наступ ворога Президент України підписав наказ про введення воєнного стану.

Пам’ятайте: агресор атакує не лише зброєю, а й поширюючи неправдиву інформацію, щоб посіяти паніку серед населення.

Тож прошу ― зберігайте спокій, будьте виваженими і не поширюйте неперевірену інформацію. Послуговуйтеся повідомленнями виключно з офіційних джерел української влади.

Збройні сили України дають належну відсіч усім провокаціям і нападам ворога.

Важливо знати

1. Навчальний процес у Львівській політехніці продовжується у дистанційному режимі, відповідно до розкладу.
  2. Адміністрація університету та Інститутів працюють в особливому режимі, забезпечуючи діяльності Політехніки в умовах воєнного стану. В навчальних корпусах встановлять цілодобове чергування.
  3. Підрозділи критичної інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність університету, працюють безперебійно.
  4. Без нагальної потреби до особливої вказівки науковим та науково-педагогічним працівникам на роботу не варто виходити. Раджу, за можливості, працювати з дому.
  5. Вхід для політехніків у навчальні корпуси університету ― лише за службовими посвідченнями.
  6. Працівників та студентів університету, які можуть стати донорами крові для потреб армії, просимо завертатись до станцій переливання крові.

Ситуація ― контрольована.

Надалі інформуватимемо про розвиток подій.