Президент польського Фонду «Наш вибір» була гостем Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою

МІОК Львівської політехніки
зустріч з Мирославою Керик

26 травня 2017 року в приміщенні Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч колективу з Мирославою Керик – президентом Фонду «Наш вибір» та головним редактором однойменної газети для українців у Польщі.

Під час зустрічі Мирослава Керик докладніше ознайомила працівників МІОКу з роботою Фонду, зокрема виданим Довідником для громадян України у Польщі, розповіла про відкриття Українського дому у Варшаві та співпрацю з Посольством України, а також торкнулася проблем, які постали сьогодні перед українськими громадами у Польщі.

У ході розмови про проблемні аспекти сучасної української міграції до Польщі було окреслено сфери для подальшої співпраці МІОКу та Фонду «Наш вибір», а також обговорено можливі нові спільні проекти.