На III Львівському експортному форумі презентували Школу експортера, створену за участю Політехніки

За матеріалами сайту ЛОДА
Василь Лозинський

12 березня стартував III Львівський експортний форум. Захід об’єднав понад сотню експертів, підприємців, представників державних установ та ділових кіл.

У межах форуму учасники обговорять можливості та перспективи підтримки експорту українських підприємств, зарубіжний досвід просування на зовнішні ринки. Також відбудуться виступи експертів, дискусії, презентації компаній.

Учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський. Детальніше про роботу Служби експортера присутнім розповіла начальник відділу розвитку торгівлі і підприємництва Львівської ОДА Христина Каліш.

Також Христина Каліш презентувала промоційне видання – каталог «Експортний потенціал Львівщини» – й розповіла про роботу Школи експортера для початківців – ініціативу, яку спільно реалізувала Львівська обласна державна адміністрація, Львівська торгово-промислова палата, Національний університет «Львівська політехніка» та Асоціація професійних митних посередників.