Презентація виставки про історію та сучасну діяльність Світового Конгресу Українців з нагоди його 50-ліття

МІОК Львівської політехніки
Презентація виставки

З нагоди 50-ліття Світового Конгресу Українців Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» підготував мандрівну виставку про історію, минулу та сучасну діяльність СКУ.

Метою виставки є поширення знань про СКУ та популяризація діяльності Світового Конгресу Українців серед студентської молоді та широкого кола громадськості. Для цього виставку буде розгорнуто в університетах різних областей України та представлено в мережі Інтернет.

Презентація виставки відбудеться 27 серпня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» у рамках «Днів української діаспори у Львові» з нагоди 50-ліття СКУ.