Презентація проєкту «Екологічний моніторинг з новими інформаційними технологіями. Європейський досвід»

Кафедра інформаційних систем і технологій Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

3 листопада 2023 року кафедра інформаційних систем і технологій Інституту просторового планування та перспективних технологій Львівської політехніки організовує презентацію проєкту «Екологічний моніторинг з новими інформаційними технологіями. Європейський досвід» (EcoMonIT), який буде реалізуватися в рамках грантової програми Erasmus+ Jean Monnet Modules.

Метою заходу є ознайомлення з практикою Європейського Союзу щодо способів і засобів екологічного моніторингу, поширення інформації та набуття досвіду з упровадження систем аналізу й управління екологічною ситуацією в ЄС та світі з використанням інформаційних технологій, обговорення навчальної програми занять щодо реалізації цілей проєкту.

Зокрема, заплановано виступи таких спікерів:

• Наталія Чухрай – проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Йосиф Хром’як – директор Інституту просторового планування та перспективних технологій;
  • Андрій Лагун – координатор проєкту, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій ІППТ.

Початок заходу об 11:00