Презентація «Пізнаємо українську історію через науково-популярні мапи» у Науково-технічній бібліотеці Університету

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

12 травня 2023 року з нагоди ювілею Благодійного фонду «Україна-Русь» президент Фонду Ростислав Новоженець проведе презентацію настінних науково-популярних історичних мап.

Серед них є такі як «Західноукраїнська Народна Республіка», «Соборна Україна», «Українська Повстанська Армія», «Організація українських націоналістів», «Давня Україна-Русь V–X ст.», «Голодомор – геноцид українців», «Репресії проти українців в СРСР», «Пам’ятники Т. Шевченкові в Україні та за кордоном», «Український Крим», «Донбас. Україна» та «Українська Кубань». Ці мапи видані тисячними накладами й розповсюджувались серед учнів, студентів та широкої громадськості на Львівщині.

Охочі зможуть отримати примірники карт за благодійний внесок на потреби Українського Війська.

Місце проведення заходу – Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1). Початок о 17:30.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.