Проєкт OPTIMA презентували на Відкритій події Європейського університету «Ulysseus»

Павло Жежнич, координатор проєкту OPTIMA
Відкрита подія Європейського університету Ulysseus

Комунікація та налагодження зв’язків з освітніми та науковими організаціями й ініціативами є одним із ключових факторів успіху міжнародних проєктів Erasmus+. 11 травня відбулась Відкрита подія (онлайн-конференція) Європейського університету «Ulysseus», яка зібрала понад 1000 учасників з усього світу. Олександр Березко, доцент кафедри СКІД, презентував проєкт OPTIMA, координатором якого є Львівська політехніка, в межах спеціальної панельної дискусії, присвяченої Відкритій науці. Її учасники обговорили актуальні амбіції наукової політики ЄС та програми Horizon Europe в напрямку Відкритої науки.

Також в межах цієї секції усі бажаючі мали змогу послухати доповіді та поспілкуватися з паном Костянтиносом Гліносом, керівником Відділу Відкритої науки Генерального директорату з досліджень та інновацій Європейської комісії та пані Сільві Руссе, Директоркою Департаменту науково-технічної інформації Французького національного центру наукових досліджень.

Довідково: Ulysseus — це міжнародний, відкритий для світу та орієнтований на людину підприємницький університет, місією якого є формування майбутнього Європи. Університет будує інноваційну екосистему, що поєднує знання, інфраструктуру та людські ресурси в Іспанії, Італії, Франції, Словаччині, Австрії та Фінляндії для створення інновацій.