Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Ментор – це людина, у якої є практичний досвід у певній ситуації або сфері діяльності.

Програма менторства на кафедрі систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки передбачає взаємодію студентів старших і молодших курсів. Зокрема, старшокурсники допомагають адаптуватись першокурсникам до умов навчання, сприяють їхній соціалізації та опануванню важких для сприйняття навчальних дисциплін.

Презентація менторської програми для першокурсників кафедри систем автоматизованого проектування відбудеться 12 жовтня 2021 року на платформі Zoom. Початок о 19:00.