Представництво Європейського Союзу в Україні оголосило новий набір до Єврошкіл-2022

EU Study Days in Ukraine
Заставка заходу

Представництво Європейського Союзу в Україні оголосило новий набір українських школярів та студентів на участь у Єврошколах-2022.

Єврошколи об’єднують тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також знайти однодумців, з якими можна обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як європейської держави.

До участі в програмі запрошують:

• учнів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9–11 класи);
  • студентів магістратури або останнього курсу бакалаврату українських закладів вищої освіти денної форми навчання та аспірантів будь-якої форми навчання.

Під час навчання учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й відомі експерти з ЄС та України. Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають нові знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

Крайній термін подання заявок – 10 вересня 2022 року. Навчання відбуватиметься з 20 вересня до 31 жовтня.

Докладніше – на сайті організаторів