Представництво ЄС в Україні запрошує школярів та студентів до участі у Єврошколах 2023

За матеріалами порталу «Громадський Простір»
Заставка до матеріалу

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір українських школярів та студентів для участі в EU Study Days (Єврошколи) 2023.

До участі запрошують тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також знайти однодумців, з якими можна втілювати спільні ініціативи й разом створювати майбутнє України як європейської держави.

Заявку можуть подавати:

• учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9–11 класи);
  • студенти магістратури або останнього курсу бакалаврату українських закладів вищої освіти денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

Учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з Європейського Союзу та України. Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

20 найактивніших та найуспішніших учасників серед студентів та школярів візьмуть участь у літній чи зимовій офлайн-школі, які відбудуться на базі одного із закладів вищої освіти України.

Крайній термін подання заявок – 6 березня 2023 року. Навчання відбуватиметься з 15 березня до 31 травня.

Докладніше – на порталі «Громадський Простір».