Представництво Польської академії наук у Києві інформує про стипендіальні програми в Польщі

Представництво Польської академії наук у Києві
Лого Польської академії наук

Представництво Польської академії наук у Києві інформує про стипендіальні програми Польської академії наук, Національного центру науки Польщі та Національного центру академічного обміну Польщі.

• Програма PASIFIC Польської академії наук – постдокторська програма, яка дає змогу провадити дослідження в одному з Інститутів ПАН упродовж 2 років зі щомісячною стипендією приблизно 2500 євро. Заявки можна подавати з 15 вересня до 15 грудня (ІІ раунд подання заявок).
    Більше інформації – на сайті програми.

• Програма POLONEZ BIS Національного центру науки Польщі – постдокторська програма, яка дає змогу провадити дослідження в одному із закладів вищої освіти Польщі, зокрема в інститутах Польської академії наук. Заявки можна подавати з 22 вересня до 15 грудня.
    Більше інформації – на сайті програми.

• Польсько-українські дослідження – програма Національного центру академічного обміну Польщі. Заявки можна подавати до 28 жовтня.
    Більше інформації – на сайті Міністерства освіти і науки України.

Докладніше про зазначені програми можна також прочитати на сайті Представництва Польської академії наук у Києві.