Представниця Університету взяла участь у презентації Стратегії впровадження курсів Ради Європи HELP в освітній процес

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-презентації

18 червня 2024 року відбулася онлайн-презентація платформи Human Rights Education for Legal Professionals («Освіта в галузі прав людини для юристів», акронім – HELP), до якої долучилися понад 300 учасників, зокрема науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти з різних регіонів України та правники-практики.

Презентація відбулася під егідою Комісії з питань освіти обізнаності (Commission on Legal Education and Awareness) спільно з проєктом Ради Європи HELP. Під час заходу виступили Юлія Гришина, д.ю.н., професорка, народна депутатка України, та Михайло Винницький, заступник міністра освіти і науки України.

Від Національного університету «Львівська політехніка» у презентації платформи взяла участь Ірина Софінська, д.ю.н., заступниця директора Інституту права, психології та інноваційної освіти з науково-педагогічної роботи, професорка кафедри теорії права та конституціоналізму.