Представниця Університету стала переможцем конкурсу «Премія львівського міського голови талановитим вченим»

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Галина Клим одержала премію львівського мера

23 грудня у приміщенні Львівської міської ради відзначили переможців конкурсу «Премія львівського міського голови талановитим вченим», що відбувся у рамках Програми «Львів науковий».

Цьогоріч переможцями конкурсу серед талановитих вчених стали 10 осіб, серед яких – представниця Національного університету «Львівська політехніка», доцент кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем, доктор технічних наук Галина Клим (сфера діяльності – фундаментальні проблеми сучасного матеріалознавства).

Визначенням переможців конкурсу займалася керівна рада програми «Львів науковий», до складу якої входять представники вищих навчальних закладів та наукових установ Львова. Основними критеріями відбору фіналістів були: високий ранг і міжнародне визнання досягнень кандидата, значний внесок заявника у розвиток місцевого наукового середовища та освіти, міжнародна діяльність науковця, наявність вітчизняних і міжнародних патентів тощо.

Фото: Олександр Мазуренко