Представниця Політехніки взяла участь у зустрічі студентських амбасадорів The Baltic University Program

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Софія-Саманта Войтович

9 квітня 2021 року відбулась перша зустріч студентських амбасадорів The Baltic University Program, у якій взяла участь студентка кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Софія-Саманта Войтович.

На зустрічі студенти познайомились між собою, обговорили головні цілі програми, обов’язки амбасадорів та можливості просування майбутніх заходів The BUP в університетах.

Загалом у програмі беруть участь 16 послів-студентів із 10 університетів – учасників BUP.

Софія-Саманта Войтович Скріншоти з онлайн-зустрічі Студентські амбасадори The Baltic University Program