Представниця Львівської політехніки завоювала 4 золоті медалі на чемпіонаті світу з веслування серед ветеранів

За матеріалами сайту «Веслування України»
На вищій сходинці – львівська байдарочниця Оксана Заліско

Українські спортсмени завоювали 27 медалей (11 золотих, 9 срібних 7 бронзових) на чемпіонаті світу з веслування серед ветеранів, який відбувся в польському Бидгощі 12–14 серпня 2022 року.

Збірна України, у складі якої виступали 26 спортсменів, у підсумку посіла друге місце в командному заліку, випередивши в напруженій боротьбі збірну Німеччину – 26 медалей (7–10–9). На першому місці збірна Польщі, яка мала найбільше представництво, – 108 (40–33–35).

Найуспішніше серед українських веслувальників виступила викладачка кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Заліско, яка виступала у змаганнях з веслування на байдарці у віковій категорії «65–69 років», – 5 медалей, з яких 4 золоті! Представниця Львівської політехніки стала чемпіонкою у змаганнях одиночниць на обох дистанціях (200 і 500 м), а також у двійці – жіночій і змішаній.

Всього у чемпіонаті брали участь 226 спортсменів із 21 країни.

Результати змагань – на сайті «Веслування України».