Представниця кафедри туризму виступила з доповіддю на заході «Ніч молодіжної науки 2022 в умовах війни»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Викладачка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка», к.геогр.н., доцентка Марія Лущик взяла участь у Науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки 2022 в умовах війни», організованому Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Вітальне слово до учасників заходу виголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

З доповідями виступили молоді вчені різних наукових та навчальних закладів України та Польщі. Зокрема, представниця Львівської політехніки презентувала доповідь «Місце і можливості туризму в умовах війни».