Представниця кафедри філософії Університету взяла участь у конференції «Культура має значення» в Любліні

Кафедра філософії Львівської політехніки
Представниця кафедри філософії взяла участь у конференції в Любліні

20–22 листопада 2018 року в Любліні (Польща) відбулася конференція на тему «Культура має значення», яка стала місцем зустрічі науковців з різних університетів країни. Говорили про гуманітаристику та її роль у культурі, проблеми освіти, особливості цифрової культури тощо.

У науковому зібранні взяла участь представниця кафедри філософії Національного університету «Львівська політехніка» доцент Наталя Саноцька, яка відвідала конференцію на запрошення професорів Маріоли Кушик-Бітнєвської і Павла Бітнєвського. У своєму виступі вона висловила міркування щодо особливостей турботи про себе в горизонті сучасності на панельній дискусії, присвяченій темі «Kultura jazni» (Культура самості).