Представниця ІСТР Львівської політехніки взяла участь у Зимовій школі від Програми Erasmus+

Кафедра туризму Львівської політехніки
Зимова школа від Erasmus+

23–28 січня 2019 року в місті Умані відбулася II Зимова школа «Європейські індикатори якості освітніх досліджень», організована Українською асоціацією дослідників освіти спільно з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини. Школа проходила в рамках проекту «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№ 587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA) за співфінансування Програмою Erasmus+ Європейського Союзу.

Для участі у Школі конкурсна комісія відібрала 27 представників закладів вищої освіти та наукових установ з різних областей України, серед яких була й викладач кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» Мар’яна Сеньків. Упродовж п’яти днів тренери міжнародного рівня проводили лекції, майстер-класи, тренінги, зосередивши увагу на таких актуальних питаннях як сучасні стандарти академічного письма, міжнародні наукометричні бази, якісні педагогічні дослідження, академічна доброчесність, університетські рейтинги, написання грантових пропозицій тощо.