Упродовж 1–5 жовтня 2023 доцентка кафедри публічного управління та публічної служби Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки, кандидатка наук з державного управління Діана Заяць взяла участь у тренінгу для тренерів Networking of advanced trainers за проєктом Professional Civil Service and TVET in the EaP (м. Берлін, Німеччина).
Стажування відбувалося у рамках другого етапу проєкту GIZ «Професійна державна служба в країнах Східного Партнерства» у співпраці з Тренінгово-дослідницькою Академією Федерації державних службовців Німеччини (DBB Akademie, тренер – Ганс Ріґер).
Мета цього заходу – посилення дидактичних навичок учасників та надання простору для спільного навчання через мережування з тренерами із країн Східного Партнерства під керівництвом досвідчених колег Тренінгово-дослідницької Академії Федерації державних службовців Німеччини (16 учасників з Азербайджану, Вірменії, Грузії та України).
Основні теми навчання:
- Визначення потреб навчання;
- Принципи та методи навчання дорослих;
- Роль тренера;
- Активізація великих груп.
Також учасники спільно напрацювали перспективи майбутньої діяльності у рамках Мережі тренерів.
![Фото з тренінгу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/9/para/gallery/pus-img03.png?itok=uvSTKIVM)
![Фото з тренінгу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/9/para/gallery/pus-img8460.jpg?itok=HBIG7qsh)
![Фото з тренінгу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/9/para/gallery/pus-img8462.jpg?itok=SZBbbiCZ)