Представниці Університету виступили на засіданні наукової спільноти Ради Західного наукового центру

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото із засідання

12 травня 2023 року завідувачка кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професор Марія Бондарчук і викладачка, Ph.D. Христина Джурик мали можливість виступити з доповіддю на тему «Фінанси територіальних громад у військовий період та після його завершення» на засіданні наукової спільноти Ради Західного наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України.

За підсумками обговорення актуального питання зроблено висновки і сформовано пропозиції щодо ефективного функціонування територіальних громад в умовах невизначеності.

Фото із засідання Фото із засідання Фото із засідання Фото із засідання