Завідувачка кафедри електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Ірина Яремчук, доцентка кафедри ЕЛІ Тетяна Булавінець та працівниця Центру міжнародної освіти Львівської політехніки Надія Бродич взяли участь у програмі академічної мобільності «Симпозіум з обробки сигналів SPSympo-2023», організованій Варшавським технологічним університетом у рамках проєкту Nawa Ukraine Enhance.
Візит включав участь у пленарних засіданнях, роботу в секціях Signal Processing, Medical signal Processing та зустрічі науковців з 12 країн світу (6 вчених були з України). Представники наукової спільноти обговорили питання щодо розробки та вдосконалення методів і засобів передавання сигналів у медицині, комунікаціях, застосуванні штучного інтелекту та радарних системах. Додатково ознайомилися з результатами наукових розробок і досягнень у галузі акустооптики.
Загалом візит сприяв налагодженню наукових контактів та поглибленню знань у галузі електронної інженерії.
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/9/para/gallery/eli-zobrazhennyaviber2023-09-3013-04-31-601.jpg?itok=b4oyG35i)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/9/para/gallery/eli-zobrazhennyaviber2023-09-3013-04-31-810.jpg?itok=bd7KmiI5)
![Фото із симпозіуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/10/9/para/gallery/eli-zobrazhennyaviber2023-09-3013-04-32-154.jpg?itok=F6J9cDdl)