Представниці Політехніки в рамках Nawa Ukraine Enhance взяли участь у симпозіумі з обробки сигналів SPSympo-2023

Кафедра електронної інженерії Львівської політехніки
Фото із симпозіуму

Завідувачка кафедри електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Ірина Яремчук, доцентка кафедри ЕЛІ Тетяна Булавінець та працівниця Центру міжнародної освіти Львівської політехніки Надія Бродич взяли участь у програмі академічної мобільності «Симпозіум з обробки сигналів SPSympo-2023», організованій Варшавським технологічним університетом у рамках проєкту Nawa Ukraine Enhance.

Візит включав участь у пленарних засіданнях, роботу в секціях Signal Processing, Medical signal Processing та зустрічі науковців з 12 країн світу (6 вчених були з України). Представники наукової спільноти обговорили питання щодо розробки та вдосконалення методів і засобів передавання сигналів у медицині, комунікаціях, застосуванні штучного інтелекту та радарних системах. Додатково ознайомилися з результатами наукових розробок і досягнень у галузі акустооптики.

Загалом візит сприяв налагодженню наукових контактів та поглибленню знань у галузі електронної інженерії.

Фото із симпозіуму Фото із симпозіуму Фото із симпозіуму