Представники Університету успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді з кількох спеціальностей

За матеріалами сайту ХНУРЕ
переможці

20–21 березня 2019 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальностями «Комп’ютерні науки», «Радіотехніка», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» і «Радіоелектронні апарати та засоби», яка зібрала 230 студентів з 20 міст та 40 вишів України.

Серед переможців – троє представників Національного університету «Львівська політехніка»:

• спеціальність «Комп’ютерні науки» – Гультайчук Р.Д., ІІІ місце;
  • спеціальність «Метрологія та вимірювальна техніка» – Черешневська А.А., ІІ місце;
  • спеціальність «Радіотехніка» – Підвірний Б.О., І місце.

Усі переможці та призери одержали нагороди від компаній – партнерів заходу: Turkish Airlines, Soft Serve, ProfITSoft, P-Product, Техконсалт Україна та «Товариство друзів радіо».

на олімпіаді на олімпіаді переможці