Представники Університету гідно виступили на Всеукраїнській олімпіаді з комп’ютерних наук та метрології

ІКНІ Львівської політехніки
Харківський національний університет радіоелектроніки

22 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальностями «Комп’ютерні науки», «Радіотехніка», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» та «Радіоелектронні апарати та засоби».

Гідно виступили на змаганнях зі спеціальності «Комп’ютерні науки» представники Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка»: Святослав Пелешко (група ПІ-42) посів друге місце, а Микола Зомчак (група КН-210) – третє.

Крім того, студентка Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Є. Гусіна здобула ІІІ місце в олімпіаді зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

диплом диплом