Представники українських ЗВО мають можливість пройти курс щодо грантової діяльності

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

У межах проєкту «Ініціатива Єднання» Cormack Consultancy Group оголошує набір на курс із отримання грантів для українських університетів. Курс реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України і Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту.

Мета навчальної програми – допомогти українським університетам у пошуку та залученні фінансових інструментів, а також поглибити їхні знання щодо співпраці з донорами, подачі заявок на фінансування в межах міжнародних програм підтримки, управління проєктами та успішного виконання.

Учасники одержать поради щодо подання звітності й відповіді на такі запитання:

  • Як ідентифікувати донорів?
  • Як знайти партнерів для виконання спільних проєктів?
  • Як трансформувати ідею в аплікаційну форму?
  • Як структурувати та критично оцінити проєктну заявку?
  • Як керувати проєктом, щоб він став успішним?

Головною ідеєю курсу є створення та подання успішної аплікаційної форми. Під час навчання учасники працюватимуть над власною грантовою заявкою та отримають зворотній зв’язок від команди експертів щодо кожного кроку. Курс фокусується на 4 ключових програмах фінансування ЄС: Erasmus+, Horizon Europe, Digital Europe та COST.

Курс викладають англійською. У межах навчальної програми заплановано 4 сесії. Після закінчення курсу учасники отримають сертифікат.

Програма призначена для тих, хто працює з університетськими проєктами. Ресурси та матеріали будуть доступні для всіх співробітників навчального закладу. Максимальна кількість учасників від одного університету – 2 особи.

Реєстрація

Крайній термін подання заявки – 14 серпня 2022 року.

У разі виникнення запитань надсилати запити на електронну адресу oksanakrukevich@gmail.com чи katerynasuprun@gmail.com або звертатися за телефонами: (044) 287-82-17, 287-82-77.