Представники Центру інноваційних освітніх технологій провели інформаційний семінар для освітян Сколівщини

Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки
В селі Козьова

Команда Центру інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» продовжує серію виїзних інформаційних семінарів. 16 січня 2020 року представники Центру відвідали Сколівський район.

В опорній школі с. Козьова відбулася зустріч з директорами шкіл та вчителями району, де було презентовано інновації, які пропонує Львівська політехніка для навчання і професійного розвитку педагога, продемонстровано можливості Центру інноваційних освітніх технологій та умови навчання.

зустріч з директорами шкіл та вчителями зустріч з директорами шкіл та вчителями зустріч з директорами шкіл та вчителями