Представники технологічної лабораторії Tech Labinno Львівської політехніки відвідали Моршин

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із фестивалю

Tech Labinno – технологічної лабораторії інновацій стартап-школи Національного університету «Львівська політехніка» – продовжує мандри. 26 серпня представники лабораторії відвідали Моршин і взяли участь у теплому «Сімейному фестивалі». Подію організував Благодійний фонд «Рідні» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Було цікаво та весело, адже гості мали можливість:

• побавитись у цікаві ігри;
  • взяти участь у творчих майстернях;
  • прослухати мінілекції та презентації для батьків;
  • отримати консультацію психолога.

А в шатрі мобільної лабораторії кожен охочий зміг на певний час побути дослідником, дізнатися більше про фізику, робототехніку, біотехнологію.

Так у неформальній обстановці всі учасники заходу змогли докладніше дізнатися про нові можливості для навчання й обрати собі напрям до душі.

Фоторепортаж – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.

Фото із фестивалю Фото із фестивалю Фото із фестивалю Фото із фестивалю Фото із фестивалю Фото із фестивалю