Представники студентського самоврядування Львівської політехніки побували в університеті Вюрцбурга

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Представники студентського самоврядування побували в університеті Вюрцбурга

Представники Колегії та профкому студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» разом з адміністрацією Університету здійснили робочу поїздку в університет Вюрцбурга (Німеччина).

Члени Колегії та профкому студентів і аспірантів Львівської політехніки презентували діяльність студентського самоврядування, обговорили методи впливу студентства на формування якісної вищої освіти і познайомились із представниками адміністрації та молодіжних організацій Вюрцбургзького університету.

Упродовж терміну перебування в Німеччині представники Колегії та профкому встигли ознайомитися з системою освіти і порівняти рівень навчання в українських та німецьких університетах. Обговорили також можливість реалізації спільних проектів і домовились про майбутню співпрацю між студентськими самоврядуваннями університетів.

Представники студентського самоврядування побували в університеті Вюрцбурга Представники студентського самоврядування побували в університеті Вюрцбурга Представники студентського самоврядування побували в університеті Вюрцбурга