Представники Політехніки успішно завершили навчання на корпоративній програмі з лідерства та управління університетом

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства»

За сприяння ректора Національного університету «Львівська політехніка» проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Олег Матвійків, проректор з навчально-виробничої роботи Володимир Крайовський і завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Ольга Мельник впродовж жовтня 2018 року – квітня 2019 року взяли участь у корпоративній навчальній програмі «Управління університетом. Школа лідерства».

Проект, ініціатором створення якого став співзасновник та член Ради директорів SoftServe Тарас Кицмей, реалізовано на базі Львівської бізнес-школи Українського католицького університету. Програму розроблено спеціально для топ-менеджерів закладів вищої освіти, деканів, їхніх заступників, керівників підрозділів (відділів), а також потенційних керівників з метою трансформації управлінських процесів у вищій освіті України і перетворення університетів в інноваційні та креативні інституції.

Навчальна програма охоплювала такі модулі:

• університет як система, лідерство в період змін;
  • стратегічне мислення та маркетинг;
  • управління проектами, побудова навчальних програм;
  • фінанси для навчального закладу;
  • управління людьми та командна робота;
  • ефективні комунікації, спрямовані на результат.

Також керівники поглиблено ознайомлювались з інструментами ефективного управління, дізнавалися про найкращі управлінські практики, визначали стратегічне бачення розвитку закладів вищої освіти тощо.

Підсумком навчання стало виконання і захист власного проекту змін у своєму підрозділі чи університеті загалом, що успішно зроблено командою із Львівської політехніки.

навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства» навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства» навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства» навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства» навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства» навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства» навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства» навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства» навчальна програма «Управління університетом. Школа лідерства»