Представники Політехніки стали учасниками програми «Лідери трансформації університетів задля відродження України» від Британської Ради в Україні

Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Британська Рада в Україні в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту розпочала пілотний цикл програми «Лідери трансформації університетів задля відродження України» ― «Leaders of University Transformation for Ukraine’s Reinvention» (LUTUR).

Програма «Лідери трансформації університетів задля відродження України» спрямована на:

• розвиток і залучення нового покоління лідерів вищої освіти / творення лідерського резерву;
  • посилення інституційної спроможності університетів України, які демонструють здатність до розвитку та змін;
  • створення та зміцнення відносин між університетами Великої Британії та України.

Програму реалізовують за участі провідних британських та українських експертів. Британський партер Програми ― Університет Кардіффа.

Пілотний цикл Програми відбудеться в Україні у період з жовтня 2023 року до лютого 2024 року за участі команд (у складі п᾽яти осіб ― представників управлінського та академічного персоналу) від шести провідних університетів України, а саме:

• Національний університет «Львівська Політехніка»;
  • Запорізький національний університет;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Маріупольський державний університет;
  • Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»;
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Львівську політехніку в цій програмі представляють:

• Лілія Жук ― проректорка з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку.
  • Олена Мукан ― завідувачка відділ докторантури та аспірантури.
  • Іван Опірськийкерівник Центру Кібер.Дія, завідувач кафедри захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології.
  • Назарій Подольчак ― директор Tech StartUp School, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку.
  • Юрій Ройко ― завідувач кафедри транспортних технологій Інститут механічної інженерії та транспорту.

У період між модулями Програми команди університетів працюють над підготовкою проєкту інституційних змін та забезпечують його обговорення і узгодження в університетській спільноті.