16 листопада представники Nestlé Business Services Lviv (NBS Lviv) Галина Кадикало, Василина Литвин, Аліна Ковач, Оксана Масовець та Вікторія Довганик провели воркшоп «Стратегія централізації бізнесу як інструмент оптимізації доходів і витрат» для здобувачів освітніх програм «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти Львівської політехніки.
Студенти дізнались про особливості роботи в Nestlé Business Services Lviv, стажування, вакансії, основні вимоги до кандидатів, також виконали практичне завдання – аналізування результатів впровадження стратегії централізації бізнесу для оптимізації доходів і витрат корпорацій.
Результатом проведеного заходу буде можливість отримати запрошення на розмову з рекрутером і керівником команди для стажування та працевлаштування після виконання завдань, які були надіслані на електронні адреси студентів.
Можливість взяти участь у виконанні практичних завданнях від потенційних роботодавців та зрозуміти, де застосувати отриманні знання на практиці, є цінним досвідом для студентів-фінансистів.
Кафедра фінансів вдячна колегам із Nestle Business Services Lviv!
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/18/para/gallery/2.jpg?itok=6zHfKLsC)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/18/para/gallery/3.jpg?itok=9jbrRgTx)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/18/para/gallery/4.jpg?itok=ubY3_tlS)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/18/para/gallery/5.jpg?itok=JSQ2HNZz)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/18/para/gallery/6.jpg?itok=FoQ18esv)