Представники МІОК взяли участь у сесії стратегічного планування СКУ і підписали Меморандум про співпрацю зі СФУЖО

МІОК Львівської політехніки
на сесії стратегічного планування СКУ

29 січня 2019 року працівники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська, Оксана П’ятковська та Андрій Яців взяли участь у сесії стратегічного планування Світового Конґресу Українців, на якій були представники керівних органів СКУ: Президент СКУ Павло Ґрод, віце-президенти Анна Кісіль (Канада), Стефан Романів (Австралія), Віра Коник (Естонія), Павло Садоха (Португалія).

Під час сесії обговорили спільні плани роботи на 2019 рік, визначили проблематику в контексті підписаного Меморандуму зі СКУ на найближчі роки.

Того ж дня у Представництві Світового Конґресу Українців Анна Кісіль, голова Світової Федерації Українських Жіночих Організацій, та Ірина Ключковська, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою, підписали Меморандум про співпрацю. У Меморандумі окреслено напрями спільної праці зі СФУЖО, що об’єднує українські жіночі спільноти з 21 країни світу.

на сесії стратегічного планування СКУ на сесії стратегічного планування СКУ