Представники Львівської політехніки втретє перемагають у Кубку з вільної боротьби серед студентських команд

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
Герб Львівської політехніки

24 листопада 2015 року у Палаці спорту Національного університету «Львівська політехніка» відбулись фінальні змагання Кубку Львівщини серед студентських команд вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації з вільної боротьби.

У фінальній частині зустрілись команди Львівського державного університету фізичної культури та Національного університету «Львівська політехніка».

Борці змагались у 8 ми вагових категоріях.

• У ваговій категорії до 57 кг технічну перемогу здобув Герасимчук Радомир 1998 р.н. (Львівська політехніка)
  • До 61 кг перемогу здобув Лебедєв Олександр 1998 р.н. (ЛДУФК) у Музики Владислава 1997 р.н. (Львівська політехніка) з рахунком 13–9
  • До 65 кг з рахунком 8–8 по останній дії переміг Рошка Олег 1996 р.н. (Львівська політехніка) у Блажейка Андрія 1994 р.н. (ЛДУФК)
  • До 70 кг технічну перемогу здобув Костюк Богдан 1995 р.н. (Львівська політехніка) у Лазорика Богдана 1996 р.н. (ЛДУФК) 10–0
  • До 74 кг з рахунком 5–2 переміг Жуковський Максим 1997 р.н. (Львівська політехніка) у Василишина Назара 1998 р.н. (ЛДУФК)
  • До 86 кг впевнено на лопатки переміг Бурдаш Андрій 1996 р.н. (ЛДУФК) у Бендика Олександра 1994 р.н. (Львівська політехніка)
  • До 97 кг технічну перемогу здобув Туваков Назар 1994 р.н. (Львівська політехніка) над Біласом Петром 1994 р.н. (ЛДУФК) 13–2
  • До 125 кг технічну перемогу здобув Білас Павло 1997 р.н. над Ваньковичом Володимиром 1996 р.н. (Львівська політехніка) 10–0

Таким чином Національний університет «Львівська політехніка» з рахунком 5–3 переміг Львівський державний університет фізичної культури та в третє став переможцем Кубка Львівської області з вільної боротьби серед студентських команд вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації.

За підсумками попередніх поєдинків ІІІ виборола команда Львівського національного аграрного університету.

Команді, яка здобула перше місце, вручено перехідний Кубок та медалі. За ІІ та ІІІ місця команди і учасники нагородженні медалями.