Представники Лінгвістично-освітнього центру Львівської політехніки відвідали міський День зайнятості

ЛОЦ Львівської політехніки
фото стенду НУЛП у Львівському центрі зайнятості

Працівники Лінгвістично-освітнього центру Національного університету «Львівська політехніка» відвідали День зайнятості, що відбувся у Львівському міському центрі зайнятості 21 грудня.

Учасники заходу мали нагоду презентувати пропозиції своїх організацій. Зокрема Лінгвістично-освітній центр представив курси підвищення кваліфікації за програмами «Англійська мова в туристичній індустрії та готельно-ресторанному бізнесі», «Англійська мова для бізнесу», «Англійська мова для ІТ-спеціалістів», «Інформаційні технології в бізнесі (Комп’ютерна графіка та Web-дизайн)».

Відвідувачі ознайомились із пропозиціями закладів вищої освіти та вакансіями роботодавців. Варто зазначити, що учасники виявили значний інтерес до пропозицій ЛОЦ.

Додамо, що зараз триває співпраця Інституту адміністрування і післядипломної освіти Університету з Львівським обласним центром зайнятості у рамках курсу «Англійська мова для ІТ-спеціалістів».

Представники ЛОЦ відвідали міський День зайнятості Представники ЛОЦ відвідали міський День зайнятості