Представники Кредобанку зустрілися зі студентами спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із зустрічі у Львівській політехніці

17 вересня на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відбулася зустріч представників Кредобанку зі студентами спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля».

Майбутніх підприємців відвідали директор департаменту комунікацій KredoBank Віктор Гальчинський, менеджерка з персоналу відділу управління трудовими відносинами Ірина Паук, а також головна фахівчиня відділу підбору та адаптації персоналу Олександра Шира.

У процесі дискусії було обговорено можливості кар’єрного розвитку у Кредобанку, ключові аспекти фінансової грамотності, ринкові виклики у банківському секторі, а також перспективи майбутньої взаємодії.

Політехніки щиро вдячні гостям за візит і змістовну дискусію!