Представники компанії PwC прочитали відкриту лекцію для студентів кафедри обліку та аналізу

Кафедра ОА Львівської політехніки
Представники компанії PwC прочитали  лекцію для студентів ІНЕМ

31 жовтня 2018 року на кафедрі обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» було проведено відкриту лекцію для студентів на тему «Оцінка вартості підприємства».

Лекцію прочитали представники компанії PricewaterhouseCoopers Денис Смагло, керівник напрямку консалтингу SDC, Senior Manager, Advisory Functional Lead at Lviv PwC Service Delivery Center, та Григорій-Олексій Янчак, консультант напрямку консалтингу SDC, Consultant, Advisory at Lviv PwC Service Delivery Center. Лекція містила цікавий та змістовний матеріал, супроводжувалася прикладами із практичної діяльності.

Студентам до розв'язання було запропоновано задачу, де необхідно здійснити оцінку вартості умовної компанії. Наприкінці лекції студенти отримали відповіді на поставлені запитання.

В рамках укладеного меморандуму між кафедрою обліку та аналізу Львівської політехніки і PwC така співпраця буде продовжуватися й надалі, і незабаром представники компанії завітають на кафедру із новою лекцією.

Представники компанії PwC прочитали  лекцію для студентів ІНЕМ