Представники Коледжу Фредерік Ком’юніті поділилися досвідом формування та діяльності Служби для ветеранів

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Представники Коледжу Фредерік Ком’юніті поділилися досвідом

У рамках проекту «Україна – Норвегія» в Університеті відбувся круглий стіл «Про формування Служби ветеранів для учасників бойових дій, членів їхніх сімей на базі Львівської політехніки».

Американський досвід формування та діяльності Служби для ветеранів Коледжу Фредерік Ком’юніті (Меріленд, США), який презентувала п. Рейчел Неклес, директорка Служби, викликав неабиякий інтерес з боку учасників Проекту «Україна – Норвегія». Як зазначали учасники круглого столу, цей досвід є дуже корисним у підсиленні чинного Проекту, оскільки вкрай важливим є комплексний підхід до соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх родин, а саме створення ветеранської служби в рамках Концепції Клініки здоров’я громади.

Особливо цікавим була можливість спілкування в онлайн-режимі з ветеранами зі Сполучених Штатів, які висловили свою підтримку учасникам бойових дій в Україні у їхньому прагненні до самореалізації у цивільному житті.