Представники кафедри вищої геодезії та астрономії провели семінар із колегами з Центру космічних досліджень

Кафедра вищої геодезії та астрономії Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Нещодавно відбувся робочий семінар представників кафедри вищої геодезії та астрономії Національного університету «Львівська політехніка» із колегами з Центру космічних досліджень Національного центру управління та випробувань космічних засобів на тему «Сучасні методи космічного моніторингу об’єктів з наддовгими базами (VLBI)».

Обговорили перспективи спільних наукових досліджень, тематику магістерської практики студентів кафедри, модифікацію робочих програм для нових курсів для аспірантів. Ознайомилися з новими приладами Центру, провели експерименти на радіотелескопі, розповіли про успіхи львівських політехніків у наукових дослідженнях та запланували тему наступного семінару, який буде проведено в Астрономічній обсерваторії Університету.