Представники кафедри містобудування взяли участь в обговоренні проєкту архітектурної макетної майстерні

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з обговорення проєкту

15 травня викладачів і студентів кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки запросили в офіс архітектурної фірми «РЕ+» на обговорення влаштування макетної майстерні в одній із навчальних аудиторій головного корпусу Університету. Цю подію організував очільник Асоціації випускників Львівської політехніки Ігор Павлішевський, який шукає спонсорів для реалізації проєкту.

Дмитро Сорокевич, співзасновник проєктної фірми «РЕ+», подав своє бачення створення майстерні.

Зустріч, у якій взяли участь викладачі кафедри містобудування Ярина Онуфрів та Олена Білоус і студенти Віктор Забрамський та Катерина Шевчук, пройшла в теплій атмосфері.

Фото з обговорення проєкту Фото з обговорення проєкту Фото з обговорення проєкту Фото з обговорення проєкту Фото з обговорення проєкту Фото з обговорення проєкту Фото з обговорення проєкту