Представники кафедри менеджменту організацій провели тренінг для працівників Львівської міської ради

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з тренінгу

22 та 24 січня представники кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Лідія Лісовська та Олексій Другов провели тренінг «Групова робота та емоційний інтелект» для працівників департаменту фінансової політики Львівської міської ради.

Учасники апробували сучасні методи взаємодії в групі та мали змогу моделювати групове розв’язання актуальних проблем Львівщини, зокрема пов’язаних із необхідністю інтеграції внутрішньо переміщених осіб до життя у Львівській громаді. Продовження тренінгу відбудеться на початку лютого, а новий досвід та знання вже використовують у діяльності Львівської міської ради.

Тренінг було проведено за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проєкту «Інтеграція ВПО до життя у Львівській громаді».

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу