Представники кафедри АФМ Львівської політехніки перемогли у конкурсі «Зробимо Львів кращим»

Кафедра АФМ Львівської політехніки
логотип Tech StartUp School

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту вітає розробників соціально-культурного проекту в галузі «Освіта» «My Growth Club (MGClub) – клуб інтелектуального розвитку майбутнього винахідника за програмою «ПроІТ» директора ГО «Tech StartUp School»:

• завідувача кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, д.е.н., проф. Назара Юрійовича Подольчака,
  • к.е.н., доц. кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Оксану Володимирівну Химич,
  • спеціаліста кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Наталію Олегівну Іванкову,

а також представників громадської організації «Територія Ініціативної Молоді» з перемогою у конкурсі «Зробимо Львів кращим» та отриманням фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова на реалізацію проекту «My Growth Club (MGClub) – клуб інтелектуального розвитку майбутнього винахідника за програмою «ПроІТ» відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 03.02.2018 № 213 «Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Освіта».