Представники кафедри туризму Університету обговорили з керівництвом Бродівщини шляхи майбутньої співпраці

ІСТР Львівської політехніки
обговорення можливих шляхів співпраці в дослідженні туристичного потенціалу та розвитку туризму на Бродівщині

7 лютого 2018 року завідувач кафедри туризму Інституту сталого розвитку Національного університету «Львівська політехніка» професор Андрій Теребух, професор кафедри Ігор Дуцяк і старший викладач Наталія Паньків здійснили поїздку в м. Броди та с. Пеняки для обговорення з керівництвом Бродівського району можливих шляхів співпраці в дослідженні туристичного потенціалу та розвитку туризму на Бродівщині.

Під час зустрічей із представниками районної влади, ЗМІ, краєзнавчих організацій та громадськості було окреслено шляхи майбутньої співпраці у сфері туризму та охорони навколишнього середовища та участі у спільних проектах.