Представники кафедри туризму взяли участь в обговоренні питань підготовки до Днів європейської спадщини

Кафедра туризму Львівської політехніки
Ігор Дуцяк і Наталія Паньків

9 липня співробітники кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» Ігор Дуцяк і Наталія Паньків разом із фахівцями у сфері туризму Львова взяли участь в обговоренні питань підготовки до проведення Днів європейської спадщини, яке провела заступник начальника управління туризму ЛМР Галина Гриник.

Дні європейської спадщини відбуваються щовересня у країнах, які приєдналися до Європейської культурної конвенції. Львів бере участь у проекті восьмий рік поспіль. Це дні, коли маловідомі закриті споруди відчиняють двері для відвідувачів і розповідають історії, що приховані за їхніми фасадами. Львівська політехніка є активним учасником заходів, що відбуваються в рамках Днів європейської спадщини.

Цьогорічний фокус цих подій у Львові, які триватимуть 7–9 вересня 2018 року, – «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів» у контексті загальноєвропейської теми «Мистецтво ділитися».