Представники ІППТ взяли участь у нараді керівників органів управління освітою Львівської області

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

6 квітня 2022 року заступники директора Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» – докт. екон. наук Назарій Попадинець та канд. екон. наук Ганна Олексюк – взяли участь у нараді керівників органів управління освітою райдержадміністрацій та територіальних громад Львівської області.

Під час зустрічі йшлося про:

• державні гарантії педагогічним працівникам та здобувачам освіти в умовах воєнного стану;
  • рекомендації щодо завершення поточного навчального року в умовах воєнного стану;
  • проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року;
  • дотримання трудового законодавства в умовах воєнного стану;
  • оплату праці педагогічних працівників під час воєнного стану;
  • проведення атестації педагогічних працівників та сертифікації вчителів у 2022 році.

У своїй доповіді, в контексті профорієнтації, представники ІППТ окреслили структуру Інституту й напрями діяльності за всіма рівнями та спеціальностями підготовки здобувачів вищої освіти.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу