Представники ІППО взяли участь у міжнародному онлайн-симпозіумі студентів та молодих учених

Кафедра теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права
Скріншот з онлайн-симпозіуму

Викладачі та студенти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки впродовж 22–24 вересня 2021 року взяли участь у Міжнародному онлайн симпозіумі студентів та молодих учених International Students and Young Scientists Workshop & Learning Days, організованому Університетом імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща).

Основна мета заходу – міжкультурний обмін досвідом у галузі науки, мистецтва, культури та технологій. Учасники з Італії, Угорщини, Чехії, Словаччини та Польщі активно брали участь в обговоренні дискусійних питань, які стосувались розвитку освіти, науки та інформаційних технологій у трансформаційному суспільстві.

Невід’ємним елементом проведення міжнародного онлайн-симпозіуму було проведення різного роду дебатів між учасниками.

Скріншот з онлайн-симпозіуму Скріншот з онлайн-симпозіуму