Представники Університету долучились до організації Міжнародної конференції «Відродження гідності людей золотого віку»

ІППО Львівської політехніки
учасники конференції

25–27 листопада 2019 року в Харкові відбулася ІІ Міжнародна конференція на тему «Відродження гідності людей золотого віку в українському суспільстві», організована Патріаршою комісію у справах родини Харківського екзархату Української греко-католицької церкви.

Учасники конференції – представники державних та церковних соціальних структур (зокрема з Польщі), а також закладів вищої освіти, що займаються питаннями, дотичними до тематики конференції.

До організації та участі в конференції долучилася, зокрема, кафедра цивільного права та процесу Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

учасники конференції на конференції