Представники Центру професійно-кар’єрної орієнтації Університету відвідали Ярмарок професій у Радивилові

ІННЦПКО Львівської політехніки
Представники ІННЦПКО відвідали Ярмарок професій у Радивилові

15 листопада 2018 року в місті Радивилові Рівненської області відбувся Ярмарок професій та освітніх програм для молоді Радивилівського району. На цей ярмарок завітали й представники Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Львівської політехніки.

Школярі з великою цікавістю підходили до консультаційного пункту політехніків, допитувались про особливості спеціальностей та освітніх програм, за якими можна навчатися в Університеті. Особливий інтерес було виявлено до технічних спеціальностей, які затребувані на підприємствах міста і району.

Учнів старших класів та їхніх учителів зацікавила пропозиція завітати у Львівську політехніку з екскурсією, відвідати лабораторії інститутів, ознайомитись із побутовою та матеріальною базою гуртожитків. Школярі залишились задоволені отриманою консультацією і запрошували представників Центру частіше відвідувати їхнє місто.