Представники Інституту економіки і менеджменту взяли участь у студентській науковій конференції у Кракові

Кафедра ММП Львівської політехніки
 учасники студентської конференції у Кракові

Студенти кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» на чолі з професором кафедри Ліаною Чернобай взяли участь у ювілейній 60-й студентській науковій конференції Гірничого відділу Академії гірничо-металургійної імені Станіслава Сташіца в Кракові.

Робота відбувалась у межах секції «Інноваційне та стійке підприємництво» за модерування професора Ліани Чернобай. Виголошені доповіді англійською мовою було відзначено членами журі секції.

Приємною несподіванкою було запрошення до святкування Дня гірника в Академії, що дало змогу долучитись до культурних традицій польського студентства.